FAIL (the browser should render some flash content, not this).
    
ПРОЕКТИ
  Чат Коммфорт

  Скачати чат можна безкоштовно тут . IP адрес сервера 195.95.222.11, порт 9730. Програма дає можливість відправляти не тільки текстові, але й голосові повідомлення, а емоції можна виражати за допомогою анімованих смайликів. У вікно чата можна вставляти графічні файли. Також можлива передача файлів і цілих папок. В Commfort передбачена дошка оголошень для оповіщення всіх користувачів про важливі події, а також є можливість залишити повідомлення на сервері, коли одержувач не перебуває в мережі. Для кожного користувача доступна інформація про час простою й заголовок активного вікна. В останній версії додані нові можливості для адміністрування, повністю перероблений протокол, максимальна кількість користувачів- клієнтів збільшено до 4000. Крім цього, з'явилася підтримка технології NAT і термінальних клієнтів, з'явилася можливість одночасної роботи на декількох портах. При настроюванні профілю користувачі можуть указати всю інформацію про себе, а також прикріпити фотографію.

  Сайт і сервер

  Сайт і діючий сервер для гри Counter-Strike 1.6. Завантаження, налаштування, питання шукайте на сайті http://cs.khust.com/.


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


  
  Сторінка для підключення антивірусу від Khust.com ISP: http://drweb.khust.com
  Якщо сторінка не відчиняється, будь-ласка, завантажте безкоштовну антивірусну утиліту CureIt! і проскануйте ваш комп'ютер на наявність вірусів

|      Головна      |      Про Нас      |      Проекти      |      Тарифи      |      Контакти
Дизайн від Schultz Design Studio © Khust.com ISP 2003-2008