FAIL (the browser should render some flash content, not this).
    
ПРО НАС
    Компанія "Khust.com ISP" заснована в 2003 р. і незважаючи на відносно молодий вік надання інформаційних послуг і надання доступу до мережі Інтернет, професійно займається побудовою якісних рішень у Закарпатському регіоні, маючи ліцензію й усі необхідні дозволи на проведення даного виду робіт а також використовує професійне устаткування фірм зі світовим ім'ям. Серед партнерів і клієнтів компанії як приватні особи, так і великі організації, які потребують комплексних рішень для своїх завдань, так само гнучкі партнерські пропозиції для провайдерів.
    Наше устаткування:
- Маршрутизатори, роутери, керовані комутатори Cisco, Extreme Summit, D-Link та ін. Устаткування дозволяє підтримувати стабільність каналів і гарантувати абонентам високу якість доступу.
- Професійні сервера DELL на базі двох-процесорних рішень Intel Xeon. Як операційну систему ми використовуємо Unix-подібні платформи. Використання Raid - масивів дозволяє збільшити швидкість дискових операцій у порівнянні з одиночними дисками SCSI і забезпечує надмірність зберігання інформації.
- Пропонуємо Вам повний комплекс послуг і рішень для підключення до мережі Інтернет і комплексного обміну даними, заснованих на досвіді наших фахівців і передових технологіях.
   Наші канали:
- Наземні канали зв'язку, динамічно змінювані в міру зростання навантаження, сумарним обсягом більше 500 Мбіт/c, завантаження яких можна оцінити по даному посиланню.
|      Головна      |      Про Нас      |      Проекти      |      Тарифи      |      Контакти
Дизайн від Schultz Design Studio © Khust.com ISP 2003-2010